O nás

O nás

 1.  

  Vitajte na stránke Heuréka Slovakia. Teší nás Váš záujem o nami poskytované služby predovšetkým v olasti vzdelávania detí a mládeže a zároveň práce s rodičmi v podobe aktivít rodinného centra a centra voľného času. Tento web Vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete ak by ste však aj naďalej mali otázky, neváhajte nás kontaktovať či už e-mailovo alebo telefonicky.

   HEURÉKA

   

  Prečo práve MY? No preto, lebo chceme ponúknuť vždy viac, ako je bežné, pretože ani Vaše dieťa nie je bežné, ale JEDINEČNÉ. Jedinečnosť je to, čo v náročnom svete dospelých predstavuje hodnotu pre lepší život. A to je práve to, na čom chceme spolu s Vami pracovať. Jedinečnosť osobnosti však musí kráčať ruka v ruke s tímovosťou. Sám človek neznamená nič, ale skupina jedinečných znamená všetko. A toto je náš cieľ. Hľadať talenty, ktoré nám boli zverené, nájsť ich včas, ale nedopustiť, aby talent spôsobil samotu. Všetko toto je možné, ale chce to veľa. Lásku, dobrých učiteľov a aktívnych rodičov. Chceme v tejto uponáhľanej dobe poskytnúť obetavým rodičom stabilný bez stresujúci priestor zaručujúci všestranný rozvoj zručností a schopností dieťaťa a maximalizovať ich dosiahnuteľnú úroveň.

  Budeme veľmi poctení, ak si získame Vašu dôveru a budete schopný vyšších pracovných výkonov bez nutnosti hľadania riešení, ako dať pre svoje dieťa z pohľadu výchovy čo najviac. Na konci Vášho pracovného dňa si prídete po hrami, umením, vzdelaním a športom, unavené, ale šťastné dieťa. V kruhu rodiny plné zážitkov Vám budú Vaše deti vracať Vašu v práci stratenú energiu.

  Heuréka je tu pre Vás už viac ako 10 rokov, za tento čas sme okrem každodenného vzdelávania uskutnočnili množstvo aktivít v rámci Zvolena a taktiež aj ostatných elokovaných pracovísk. Medzi najžiadanejšie z nich patria: detská konferencia, dni sídlisk, letné tábory, benefičné koncerty... ročne pre Vás pripravíme až 100 rôznych aktivít.